UNAGHI
Šafránice 555
547 01 Náchod
+48 535 189 798

http://unaghi.eu
info@unaghi.eu
GPS: 50.411306, 16.156302

Strony WWW dla firm deweloperskich

Firma Unaghi

UNAGHI jest agencją kreatywną, która znajdzie wspólny język z każdym, kto jest pomysłowy oraz otwarty na nowe rozwiązania. Jej zespół tworzą ambitni i wykwalifikowani twórcy oraz specjaliści z branży IT, którzy wspólnymi siłami dążą do realizacji celów klienta. W zakres ich usług wchodzą czynności takie jak: projektowanie etykiet i opakowań, wieloetapowy branding, a także projekty wymagające specjalistycznej wiedzy z zakresu technologii informacyjnej, czyli strony i sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w sieci.

Jej siedziba mieści się w czeskiej miejscowości Náchod, która znajduje się tuż przy przy granicy z Polską. Agencja została stworzona przez połączenie sił znakomitych twórców, którzy działają w branży od przeszło dwunastu lat, skutecznie obsługując klientów z krajów całego świata. Ich wieloletnie doświadczenie połączone z pomysłowością zespołu niesamowitych artystów oraz innych zatrudnionych przez firmę specjalistów sprawiają, że powstałe projekty są niesztampowe i przyciągają uwagę odbiorców.

Projektowanie stron dla branży deweloperskiej

Zobacz ofertę Unaghi: unaghi.eu/oferta/strony-internetowe-dla-deweloperow/

Specjaliści z UNAGHI to sprawdzony wybór, jeśli poszukuje się rzetelnego oraz pomysłowego partnera podczas procesu kreatywnego. Efektem współpracy z nimi są fenomenalne koncepty, które zaskakują oraz przyciągają odbiorców. Ponadto, agencja niezwykle wysoko ceni sobie terminowość, dlatego też wszystkie ustalone przy rozmowach daty są dotrzymywane, a produkty mogą wychodzić na rynek o planowanej porze.

Nowoczesne podejście do tradycyjnych pomysłów sprawia, że zyskują one urok oraz odpowiadają wymogom współczesnego świata. To właśnie dlatego firma nie zamyka się na jeden tryb działalności tj. tradycyjny branding i projektowanie. W jej ofercie znalazły się także kompleksowe usługi tworzenia stron dla deweloperów i sklepów internetowych oraz aplikacji. Dzięki temu, jest ona w stanie odpowiedzieć na potrzeby szerszego grona klientów i umożliwić rozwój swoim pracownikom.

Połączenie sił z UNAGHI oznacza dla każdej firmy fenomenalną szansę na rozwój oraz promocję, dlatego zdecydowanie warto się skontaktować z ta agencją kreatywną.

Projekt opakowania

Równie ważne jak etykieta jest opakowanie, w którym znajdzie się produkt klienta. Zbyt przeciętne nie przykuje wzroku potencjalnego nabywcy, a zbyt krzykliwe może zniechęcić go do zakupu. Kluczem jest tutaj znalezienie złotego środka i zdobycie większej porcji informacji na temat odbiorców. Twórcy z UNAGHI mają na swoim koncie projektowanie opakowań na zlecenie takich firm jak Terravita czy TESCO, co okazało się cennym doświadczeniem i pokazało im jak wygląda współpraca z wielkimi korporacjami.

Godnymi uwagi są osiągnięcia agencji z zakresu tworzenia etykiet dla przemysłu spożywczego. Jest to niezwykle wymagająca branża, w której trzeba podążać za surowymi przepisami, aby nie narazić się na grzywny. Każda znajdująca się na produkcie naklejka z logo oraz ciekawą grafiką musi także zawierać informacje wymagane przez organizacje sanitarne – skład, datę przydatności czy wartość energetyczną. Projektowanie etykiety, która jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także zgodna z przepisami prawa, jest trudnym zajęciem, ale UNAGHI wywiązuje się z niego znakomicie.

Projekty etykiet

Jednym z zadań, które można zlecić UNAGHI jest zaprojektowanie etykiety dla swojego produktu. Firma wykorzystuje do tego zadania nie tylko grafików czy artystów, ale również analityków i marketingowców. Aby stworzyć koncept, który nie zniknie pośród setek innych produktów konkurencji należy przeprowadzić kompleksową analizę sytuacji rynkowej – zbadać firmy o podobnym profilu działalności oraz poznać przyzwyczajenia oraz charakterystykę odbiorców. Tylko po zebraniu takich informacji możliwe jest przygotowanie etykiet, które zwrócą uwagę konkurencji i potencjalnych nabywców produktu.

Ponadto, ważna jest także dobra komunikacja z klientem i dogłębne poznanie jego oczekiwań i wymagań. W tym celu agencja stara się przydzielić każdemu zleceniodawcy starszego opiekuna, który będzie odpowiedzialny za kontakt między nim a wykonawcami oraz za rozpoznanie jego potrzeb. Dzięki temu, można mieć pewność, iż przygotowane projekty etykiet będą pokrywać się tym, co chciałby zobaczyć klient, a jednocześnie pozwolą pracownikom na wprowadzenie własnych elementów i usprawnień.